Про компанію


M.DiS - найбільший в  Україні прямий постачальник шкіри з провідних фабрик Туреччини та Італії

Компанія почала розвивати ринок виробництва взуття в Україні ще з початку 1992р. З цього часу наша компанія стала набувати впевненості, працювати з великою кількістю постачальників і зараз ми з впевненістю можемо сказати, що є найбільшим постачальником товарів  для виробництва взуття  в Україні.

У нас в асортименті представлена ​​шкіра всіх видів, така як наплак, замша, лайка, саф’ян, шевро,  лицева та овчина . Вся шкіра замовляється у найкращих постачальників та ретельно відбирається під безпосереднім контролем керівника компанії та провідних менеджерів.

У нас ви можете придбати все необхідне для пошиття наймоднішого взуття на будь-який сезон.

Ми пропонуємо своїм партнерам:

• Комплектуючі та фурнітуру для виробництва якісного взуття;
• Обладнання та запчастини для  моделювання та побудови виробництва;

Наша компанія бере участь у багатьох міжнародних виставках і конференціях. Тому ми підбираємо та купуємо для вас найкращі матеріали та найякіснішу продукцію.

Абсолютно всі бренди в нашому каталозі представлені офіційною компанією. Також є продукція, яка представлена ​​ексклюзивно на території України. Ми завжди готові до співпраці, з будь-яких питань пишіть чи дзвоніть, наші менеджери у всьому вам допоможуть.


Наш офіс

Адреса: Україна, м.Одеса, ул. Онезька 3/1

Телефон: (0482) 37-23-17


Графік Роботи

Понеділок - П'ятница с 8:00 до 17:00

Субота с 9:00 з 16:00

Неділя - Зачинено

Ми працюємо з найкращими постачальниками Туреччини та Італії, тому у нас ви завжди знайдете лише якісні матеріали найвищого ґатунку. Ми є найбільшим постачальником шкіри в Україні, наш асортимент вас приємно здивує!